İş yaşamının kalite standartları Varyap Plaza ile yükseliyor...

Özellikle son 10 yıl içinde sanayi alanında büyük atılımların gerçekleştiği Pendik, gerek ulaşım olanakları, gerekse çalışan nüfus itibariyle İstanbul’un en önemli iş merkezlerinden biri olmaya aday bir bölge.

Kara, deniz, hava ve demiryolu ulaşımı ile dünyaya açılan, her gün gelişen iş ve sanayi olanaklarıyla yıldızı parlayan Pendik’te Varyap Plaza, her tür ofis ve iş yeri ihtiyacına cevap veren 69 m2 den - 3500 m2’ye kadar değişen büyüklüklerde 278 iş yeri ile sizleri bekliyor.
Dünyaya açılan bir iş merkezi...

Pendik, Tuzla Tersaneleri, Gebze-Harem E - 5 Karayolu, Sabiha Gökçen Havalimanı, Haydarpaşa-Tuzla Trenyolu gibi ulaşım olanaklarının merkezinde, ticari açıdan eşsiz bir noktada yer alıyor.

Türkiye’de ve dünyada ticaretin stratejik noktalarından biri olan Pendik, bölgenin en prestijli projelerinden Pendik Varyap Plaza ile gelişiyor ve hak ettiği değere kavuşuyor.

Restoranları, gıda ve yapı marketleri ile hayatı kolaylaştıran, profesyonel işletme sistemi ile A tipi ofis kavramını bölgeye ilk defa getiren Varyap Plaza iş yaşamına yeni, kalite standartlarını yükselten bir bakış açısı getiriyor.

İstanbul’un yükselen değeri Pendik Varyap Plaza, hem iş yaşamı hem de yatırım için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.